20 lat Polycheck®

Trudno uwierzyć, że to już ponad 20 lat temu pojawiły się pierwsze testy Polycheck®.

  • Innowacyjny produkt trafił do naszego kraju w 1999 roku i został serdecznie przyjęty przez lekarzy i pacjentów. Na przestrzeni lat oferta testów była uzupełniana o nowe składy, dając do wyboru szeroki wachlarz alergenów.

 

  • Początkowo dostępne były tylko 3 panele 20-alergenowe: wziewny, pokarmowy oraz pediatryczny. Wraz z upływem lat powstał pierwszy panel molekularny pozwalający na oznaczanie przeciwciał ekstraktu i molekuł brzozy. Opracowano również testy autoimmunologiczne w celu diagnostyki celiakii oraz innych chorób o podłożu autoimmunologicznym, np. reumatoidalnego zapalenia stawów, tocznia rumieniowatego układowego.
    Aktualnie w swojej ofercie mamy 21 testów alergologicznych, 7 autoimmunologicznych oraz 3 weterynaryjne.

 

  • Testy Polycheck® stosowane są na 4 kontynentach, gdzie cieszą się dobrą opinią i zaufaniem. Są rozpowszechnione na całym świecie, ponieważ ich jakość nie budzi wątpliwości. Lekarze doceniają je przede wszystkim za połączenie ilościowości i wieloparametrowości – pozwala to na szybsze powstanie prawidłowej diagnozy. Istotną rolę odgrywa również precyzyjność i wysoka korelacja wyników z objawami, co potwierdza ich wiarygodność.

W ubiegłym roku mieliśmy przyjemność obchodzić drugie dziesięciolecie firmy Biocheck, lecz historia testów Polycheck® pozostaje otwarta. Kolejne lata z pewnością przyniosą nowe odsłony oraz nowe możliwości.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.